Proč k nám?

Benefity aneb čím vás potěšíme?

Pět týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
Závodní jídelna a příspěvek na stravování
Čisté pracovní prostředí
Výhodný mobilní tarif pro zaměstnance a až pět rodinných příslušníků
Příspěvek na údržbu pracovních oděvů
Odměna ke kulatému pracovnímu jubileu
Možnost kariérního růstu, rozvoj v daném odvětví
Benefity dle vlastního výběru – kafeterie
Výhodné vstupné na kulturní a sportovní akce v okolí
A mnoho dalšího:
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • Bonus při odchodu do důchodu
  • Teambuildingové akce pro zaměstnance a jejich rodiny
  • Bezplatný právní poradce
  • Dárek ke každým narozeninám
  • Sleva na výrobky Panasonic
  • Internetový koutek

Příběhy našich zaměstnanců

Vojtěch Šremr

Specialista logistiky

Gowtham Raj Nallathambi

Inženýr analýz, PQC

Igor Oláh

Vedoucí linky, Výroba

Aneta Horáková

Specialista nákupního oddělení

Vojtěch Šremr
Vojtěch Šremr
Specialista logistiky

Přátelská atmosféra s podřízenými i nadřízenými… pro někoho klišé, u nás normální věc.

V Panasonicu jsem začínal jako brigádník ve skladu. Po čase jsem chtěl něco na stálo a měl jsem štěstí, že mě i bez zkušeností přijali mezi kmenové zaměstnance. Následně jsem si mohl projít všemi procesy ve skladu, které mě dovedly až do kanceláře na mou aktuální pozici specialista logistiky. Nejvíc mě na práci v Panasonicu baví náš kolektiv, férové vztahy s kolegy i nadřízenými. Když člověk požádá, vždycky se najde někdo, kdo vám pomůže, není se proč stresovat. Moje náplň práce je velmi pestrá a využiji při ní znalost angličtiny.
Další příběh
Gowtham Raj Nallathambi
Gowtham Raj Nallathambi
Inženýr analýz, PQC

As an engineer, I was passionate about starting my career in the automotive industry, especially the Electrical vehical engineering.
One of the world-class companies, like Pansonic Automotive, gave me the ideal opportunity as a Quality control engineer to make it happen in real.
Pansonic gave me a more friendly and cherished environment to work in and to shape my career as a fresh professional. It's an immense pleasure to be a part of the company.
Předchozí příběh
Další příběh
Igor Oláh
Igor Oláh
Vedoucí linky, Výroba

Dobrý den, jmenuji se Igor Oláh a pracuji v Panasonicu téměř pět let. Začínal jsem v roce 2019 jako Operátor výroby na projektu OBC. Předtím jsem pracoval v úplně jiné oblasti práce a toto pro mě byla nová zkušenost. Samozřejmě začátky jsou těžké, ale díky příjemné atmosféře a vstřícnému přístupu mých nadřízených netrvalo dlouho a v práci jsem se cítil velice dobře a komfortně. Díky mým předchozím zkušenostem, jazykovým znalostem a samozřejmě spokojenosti mých nadřízených jsem se dál posunul na pozici Jumpera, tedy Zástupce vedoucího výrobní linky také na projektu OBC. Tato pozice v sobě zahrnuje práci s lidmi, je to kreativní práce a není monotónní, takže každý den přinesl něco nového. Výroba je živá a každý den je podle toho jinak zajímavý. Asi po 2 letech mi byla nabídnuta pozice Line leadera na projektu CCU, tedy vedoucího výrobní linky. Byl jsem poctěn ale samozřejmě se i trochu obával. Je to práce velmi zodpovědná, precizní a psychicky mnohdy náročná, ale posunulo mě to dál, tím dobrým směrem. Jsou to pro mne nové zkušenosti, baví mě řešit různé situace a pracovat s lidmi. Jsem moc vděčný za kolektiv pracující se mnou a za mé nadřízené. Děkuji všem za to, kde jsem.
Předchozí příběh
Další příběh
Aneta Horáková
Aneta Horáková
Specialista nákupního oddělení

Ahoj, pracuji na oddělení Procurement Purchasing a zastávám zde pozici Specialist – Indirect material. Má práce spočívá především ve zpracování veškerých podkladů pro vystavení, zpracování a odeslání objednávek dodavatelům, ať lokálních či zahraničních. Pochopitelně tím mé povinnosti na této pozici nekončí, samozřejmostí je externí a interní komunikace, různé reporty nadřízeným, řešení reklamací a oprav, jednání s dodavateli o lepších podmínkách či vzájemné návštěvě pro zlepšení obchodních vztahů. Nicméně s velkou nadsázkou by šla má práce shrnout pouze do: nákup materiálů a služeb, které jsou potřebné nejenom pro chod výroby. Má profesní cesta zde však začala ve výrobě, jako řadový operátor. Pájela jsem na montážní lince pro autorádia a potkala zde některé kolegy, se kterými se v naší společnosti vídám doteď. V osobním životě jsem přivítala zprvu dcerku a o necelé tři roky déle i syna a rozhodla se o změně pracovní pozice. V druhé polovině roku 2020 jsem se tedy do firmy vrátila, nicméně nikoliv do výroby, ale do kanceláře. Byla to pro mě velká změna a především výzva, jelikož jsem musela zvládnout nové úkoly i dovednosti, když na to tak vzpomínám, celkem psychicky náročné období. Každopádně to byla velká příležitost se rozvíjet a učit se novým věcem, za což děkuji právě PASCZ.
Předchozí příběh

Projděte se vaším budoucím pracovním prostředím

Informace o zpracování osobních údajů:
WHISTLEBLOWING - Oznamovací systém protiprávního jednání
Nastavení cookies